CHODZEŃ Warszawa - Samochody Toyota – leasing w Warszawie i w innych miastach łatwiej niż myślisz! Nie tylko dla przedsiębiorców
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Samochody Toyota – leasing w Warszawie i w innych miastach łatwiej niż myślisz! Nie tylko dla przedsiębiorcówW ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się leasingowanie pojazdów osobowych. Coś, co jeszcze kilkanaście lat temu dotyczyło głównie przedsiębiorców, teraz dostępne jest na preferencyjnych warunkach dla każdego! Co warto wiedzieć o leasingu pojazdów marki Toyota? Jakie rodzaje leasingu dostępne są dla osób fizycznych?Toyota Leasing – Warszawa i nie tylko. Co warto wiedzieć? Podstawowe założenia oferty KINTO One

Marta Toyota od jakiegoś czasu oferuje swoim klientom bardzo opłacalny leasing konsumencki. Przeznaczona dla osób fizycznych forma finansowania pozwala na rozłożenie wartości pojazdu i usług dodatkowych na okres od 24 do 48 miesięcy. Szczególnie istotnym w dzisiejszych czasach faktem jest to, że leasing konsumencki KINTO One to stałe oprocentowanie. Ponadto decydujący się na tego typu finansowanie ma trzy opcje po zakończeniu umowy. Możemy:  • zwrócić pojazd do leasingodawcy i podpisać kolejną umowę na nowy samochód;
  • refinansować ustaloną wcześniej kwotę wykupu za pośrednictwem dodatkowego kredytu, oferowanego przez Toyotę;
  • wykupić samochód za kwotę ustaloną podczas podpisywania umowy leasingu konsumenckiego.Co niezwykle istotne, opłata wstępna proponowana przez Toyota Bank może wynosić nawet 0%! Wszystko zależy od naszej zdolności kredytowej oraz preferencji. Maksymalnie można ustalić 40% wpłaty własnej względem wartości pojazdu. Szukając w internecie frazy: „Toyota Leasing Warszawa”, natrafimy na wiele ofert od różnych salonów i pośredników. Warto jednak postawić na firmę, która działa na rynku nieprzerwanie od 1976 roku. Salon czerniakowska.chodzen.pl gwarantuje wysoką jakość obsługi oraz wiele ciekawych możliwości związanych z finansowaniem nowego samochodu marki Toyota!Doradcy podpowiedzą, jak załatwić wszystkie formalności – sprawnie, szybko i w jednym miejscu! Specjaliści współpracujący z tym salonem zaproponują elastyczne warunki leasingu, zarówno konsumenckiego, jak i na firmę. Gdy już wszystko będzie „dopięte na ostatni guzik”, zaproponujemy Ci możliwość finansowania ubezpieczenia komunikacyjnego w Allianz lub PZU S.A.Toyota KINTO One – poznaj więcej szczegółów unikalnego programu leasingu konsumenckiego!

Dzięki nowatorskiemu programowi KINTO One, oferowanego przez Toyota Bank, będziemy mogli skorzystać z udogodnień dostępnych dotychczas jedynie dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek i innych podmiotów prawnych. W ramach oferty proponowanej przez japońskiego producenta możemy ustalić limit kilometrów wynoszący nawet do 195 tys. w okresie trwania umowy, zostanie nam zaproponowana niska rata, o wiele bardziej opłacalna finansowo od standardowego kredytu, a wszystkie formalności związane z rejestracją pojazdu załatwi przedstawiciel dealera.

A co z serwisowaniem? Toyota Bank oferuje swoim klientom wiele dogodnych pakietów dodatkowych, obejmujących m.in. cykliczną wymianę ogumienia, wymianę płynów i elementów eksploatacyjnych czy nawet ubezpieczenie w kwocie raty leasingu!Jak skorzystać z oferty KINTO One?

Zastanawiasz się, jak skorzystać z Toyota Leasing w Warszawie? Wystarczy, że skontaktujesz się z przedstawicielem salonu czerniakowska.chodzen.pl, wypełnisz wniosek o finansowanie, przedstawisz swoje dokumenty finansowe oraz dokument potwierdzający tożsamość i już za godzinę poznasz decyzję finansową, opracowaną przez analityków z Toyota Bank. Po pozytywnej weryfikacji wniosku leasingowego wystarczy, że wraz ze swoim dealerem podpiszesz umowę i wpłacisz opłaty początkowe. Po tych krokach będziesz mógł cieszyć się nowym pojazdem marki Toyota przez cały okres finansowania!Jakie samochody finansuje Toyota Bank?

Toyota Bank Polska oferuje wiele ciekawych modeli samochodów osobowych, takich jak Aygo i Yaris, Toyotę Highlander, Toyotę Corolle, jak i większe auta, takie jak, Hilux czy CH-R. Szukasz funkcjonalnego i nowoczesnego pojazdu, który nigdy Cię nie zawiedzie podczas nawet najdłuższej trasy? Postaw na markę z wieloletnim doświadczeniem, dostarczającą miliony pojazdów na całym świecie już od 1937 roku! Interesuje Cię dokładny cennik nowych samochodów Toyota? Skontaktuj się ze swoim dealerem już teraz!