CHODZEŃ Warszawa - O Nas
  1. Świat Toyoty
  2. O ToyocieO Firmie

Toyota Chodzeń Czerniakowska powstała w 2007 roku jako filia firmy Toyota Chodzeń, działającej w Piasecznie od 1976 roku. Właścicielami firmy są Lech i Piotr Chodzeń. W 1986 roku jako jednej z pierwszych w Polsce otrzymaliśmy autoryzację na prowadzenie usług serwisowych Toyoty, a już w 1991 roku, wraz z powstaniem Toyoty Motor Poland, firma Chodzeń stała się autoryzowaną stacją dealerską.

Piękne położenie stacji na dolnym Mokotowie, przy ul. Czerniakowskiej 102, sprostało oczekiwaniom klientów, którzy nie muszę już jechać do Piaseczna, aby w fachowe ręce oddać swój samochód na serwis lub zakupić wymarzony pojazd.

Nasz salon to miejsce przyjazne dla klienta, gdzie każdy z nich znajdzie fachową poradę i przyjacielską pomoc. Oferujemy naszym klientom:

• atrakcyjne oferty zakupu samochodów nowych oraz używanych w programie Toyota Pewne Auto,

• profesjonalną obsługę flot samochodowych,

• atrakcyjny najem długoterminowy i krótkoterminowy,

• dopasowane do potrzeb klienta oferty na finansowanie i ubezpieczenia auta,

• szeroki asortyment części i akcesoriów,

• fachową poradą i pomoc serwisu mechanicznego.

Podstawową wartością na jakiej się skupiamy każdego dnia to budowanie zaufania klientów. To co nas wyróżnia w podejściu do klienta to zaangażowanie, solidność, terminowość i wsłuchiwanie się w potrzeby klientów. Dbamy o ich bezpieczeństwo i o to, aby czuli się u nas wyjątkowo.

Szkolenie naszych pracowników i ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji to część polityki firmy. Te działania procentują przy kolejnych wygranych konkursach organizowanych przez Toyotę Motor Poland, która ogłosiła już wiele razy naszych pracowników jako Mistrzów Toyoty.

Firma Chodzeń nieustanie się rozwija. Dziś w ramach Grupy Chodzeń posiadamy sześć obiektów dealerskich w Polsce: 1. Toyota Chodzeń w Piasecznie, od 1986 r. 2. Toyota Chodzeń w Warszawie, od 2007 r. 3. Lexus Warszawa – Puławska, od 2009 r. 4. Toyota Carter – Gdańsk , w strukturach spółki od 2010 r. 5. Maserati w Piasecznie, od 2013 r., Toyota Carter Chodzeń w Kowalach k.Gdańska od 2022 r.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!