CHODZEŃ Warszawa - Wybierz nową Toyotę – Warszawa Czerniakowska Grupy Chodzeń
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Wybierz nową Toyotę – Warszawa Czerniakowska Grupy Chodzeń

Toyota to znana, japońska marka zajmująca się produkcją aut, które w świadomości użytkowników utrwalone są jako niezawodne, ekonomiczne i nowoczesne. W katalogu modeli producenta można znaleźć samochody wpisujące się w potrzeby różnych grup użytkowników – małe, miejskie pojazdy, wygodne sedany, pojemne kombi czy mocarne SUV-y lub crossovery. Warto sprawdzić, co ma do zaoferowania Toyota w swojej aktualnej ofercie.

Nowa Toyota – Warszawa to miejsce, gdzie poznasz ją bliżej

Z aktualną ofertą Toyoty można zapoznać się, odwiedzając salon Czerniakowska, Grupy Chodzeń https://czerniakowska.chodzen.pl/. To miejsce, w którym zainteresowani nabyciem auta kierowcy sprawdzą nie tylko jakie modele są aktualnie dostępne, ale również która opcja finansowania będzie najkorzystniejszym wyborem. W salonie Toyoty Czerniakowska Grupa Chodzeń można zapoznać się z ofertą m.in. dla: firm, pojazdów dostawczych, różnych modeli finansowania dla przedsiębiorstw czy outletem japońskiego producenta, gdzie niektóre pojazdy dostępne są w cenach korzystniejszych – nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Atutem jest także lokalizacja – Warszawa jest świetnie skomunikowana praktycznie z każdą miejscowością, a do stolicy prowadzą coraz to nowe drogi szybkiego ruchu. Z tego powodu, chcąc zapoznać się z ofertą Toyoty, warto wybrać salon Czerniakowska Chodzeń.

Samochody rodzinne z oferty Toyoty

W ofercie japońskiego producenta znajdują się samochody, które w pełni wpisują się w charakterystykę auta rodzinnego. Pierwsze, na co warto zwrócić uwagę to zaawansowane systemy bezpieczeństwa aktywnego – Toyota Safety Sense. Samochody rodzinne z oferty Toyoty są także wyposażone w ekonomiczny i bezpieczny dla środowiska napęd hybrydowy, który umożliwia znacznie tańszą i bezproblemową eksploatację. Nowa Toyota rodzinna może być zakupiona w salonie Warszawa-Czerniakowska, który jest prowadzony przez Grupę Chodzeń. Jednym z przykładowych modeli dostępnych w ofercie, jest nowa Toyota Camry – pojazd wyjątkowo stylowy, a zarazem pełen charakteru. Zostało to osiągnięte m.in. poprzez zaprojektowanie auta na bazie platformy TNGA. Całość uzupełnia bogate wyposażenie i napęd hybrydowy o mocy 218 KM.

Wycieczka poza miasto? Warto zdecydować się na crossovera od Toyoty

Jeżeli szukasz auta, które sprawdzi się zarówno w warunkach miejskich, jak i na nieco bardziej wymagających drogach poza miastem, weź pod uwagę zakup Toyoty C-HR. To świetny crossover, który wyróżnia się jednym z największych nadwozi, jeżeli chodzi o ten segment pojazdów. Za wysoki poziom komfortu jazdy w niemal każdym terenie odpowiada m.in. duży rozstaw osi 2640 mm. Całość uzupełniają bogate wyposażenie i niezwykle komfortowe, sportowe fotele. Na uwagę zasługuje także wyjątkowa prezencja auta – C-HR nie przypomina większości crossoverów, które są często nieforemne i bardzo wysokie, co negatywnie wpływa na jakość jazdy. Toyota C-HR przełamuje ten trend – karoseria jest opływowa i aerodynamiczna. Dodatkowe żłobienia i efektowne reflektory sprawiają, że crossover od Toyoty prezentuje się niezwykle charakternie, co jest dodatkowym atutem tego modelu.

Mocne wrażenia ze sportową Toyotą GR Supra

W katalogu aut Toyoty nie brakuje również miejsca dla pojazdów o typowo sportowym charakterze. Jednym z nich jest Toyota GR Supra, która została wyposażona m.in. w tylny napęd. Dopracowano ją także pod wieloma innymi względami, dzięki czemu pojazd oferuje idealne połączenie mocy i właściwości jezdnych. Całość uzupełnia nisko położony środek ciężkości, sztywna konstrukcja oraz idealny rozkład masy. Samochód charakteryzuje szeroki rozstaw kół i krótki rozstaw osi, przez co udało się osiągnąć „złotą proporcję” 1,55. Nowa Toyota GR Supra może również być kupiona w salonie Warszawa Czerniakowska, który jest prowadzony przez Grupę Chodzeń.