CHODZEŃ Warszawa - Toyota przedłużenie gwarancji Warszawa
 1. Świat Toyoty
 2. O Toyocie

Toyota przedłużenie gwarancji Warszawa

Toyota i przedłużenie gwarancji? Tak, dla nas to nie problem. Toyota słynie ze swojej niezawodności, co potwierdzają liczne testy i recenzje. Czasem jednak zdarza się, że każde, nawet najlepsze auto, zawodzi – zapewne w przeszłości zdarzyła Ci się jakaś stłuczka czy niespodziewana awaria któregoś z elementów samochodu. Mimo że to zupełnie normalna rzecz, dla wielu osób jest ona niezwykle stresująca. Nie dla klientów Toyota Chodzeń.

Zapytaj o szczegóły przedłużenia gwarancji dla swojej Toyoty w jednym z naszych salonów zlokalizowanych w Warszawie lub Piasecznie. Z nami nie musisz obawiać się, że zostaniesz pozostawiony sam sobie, jeśli awaria samochodu przydarzy Ci się podczas wyjazdu do rodziny lub wyjazdu służbowego na ważne spotkanie.

Udział w programie BIS Gwarancja Serwisowa to same korzyści dla Ciebie lub Twojej firmy:

Toyota przedłużenie gwarancji Warszawa

 1. nie ponosisz kosztów napraw samochodu, które powstały z powodu awarii elementów lub podzespołów po wygaśnięciu podstawowej Gwarancji Producenta (zgodnie z OWU),
 2. programem objęty jest bardzo szeroki zakres prac serwisowych
 3. pomoc drogowa i assistance – teraz to standard, dlatego także tym nie musisz się martwić. Holowanie samochodu, ewentualny nocleg – teraz to już nie jest problem.
 4. korzystając z programu, uzyskujesz wyższą cenę ubezpieczonego pojazdu na rynku wtórnym
 5. masz zapewniony dostęp do szybkiej i doskonałej jakości obsługi w każdym Autoryzowanym Serwisie Toyota w Polsce
 6. części zamienne – tylko oryginalne części z pełną gwarancją
 7. w zależności od opcji, dwanaście (12) lub dwadzieścia cztery (24) miesiące ochrony na samochód
 8. zapewnisz sobie ochronę nawet do 200 000 kilometrów zarówno na terytorium Unii Europejskiej jak i Szwajcarii.
 9. atrakcyjne finansowanie polisy BIS Gwarancja Serwisowa przez Toyota Bank Polska w formie kredytu przy zakupie nowego auta lub w programie ComfortPay.

 

Toyota przedłużenie gwarancji Warszawa? Tylko w Toyota Chodzeń. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przedstawią pełną ofertę na przedłużenie gwarancji dla samochodów marki Toyota.

Zapraszamy też to zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej. Toyota przedłużenie gwarancji BIS oraz PLUS: https://czerniakowska.chodzen.pl/service-and-accessories/faq