CHODZEŃ Warszawa - Toyota - Najem i wynajem długoterminowy - Warszawa
 1. Świat Toyoty
 2. O Toyocie

Toyota – Najem i wynajem długoterminowy – Warszawa

Twój samochód uległ wypadkowi i zostałeś bez środka transportu? A może nie chcesz inwestować w nowy samochód i preferujesz opcję najmu? Jeśli tak, trafiłeś w odpowiednie miejsce! Autoryzowany salon Toyota Chodzeń oferuje możliwość najmu długoterminowego pojazdów niezależnie od Twojej motywacji. Serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej i do zapoznania się z korzystnymi warunkami umowy.

Toyota – Wynajem długoterminowy – Warszawa

Jeśli jesteś kierowcą mieszkającym w Warszawie, jesteśmy przekonani, że oferta „Wynajem długoterminowy – Toyota – Warszawa” jest skierowana właśnie do Ciebie. To właśnie dzięki niej zyskujesz bowiem możliwość poruszania się zupełnie nowym pojazdem bez konieczności jego kupna! Brzmi zachęcająco, prawda? W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą aut, które posiadamy w swoim salonie:

 • Samochody miejskie:

  Toyota - Najem i wynajem długoterminowy - Warszawa
  1. Toyota Corolla
  2. Toyota Yaris
  3. Toyota CH-R

 • Samochody rodzinne:

  1. Toyota Proace
  2. Toyota Prius
  3. Toyota Highlander
  4. Toyota Land Cruiser
  5. Toyota RAV4

  • Samochody hybrydowe:

   1. Toyota Yaris Cross
   2. Toyota Corolla HB
   3. Toyota Camry

I wiele, wiele innych! Bazując na powyższej liście jesteśmy przekonani, że w naszym salonie znajdziesz samochód, który spełni Twoje wszelkie oczekiwania.

Toyota – Wynajem długoterminowy – Warszawa

Jesteś zainteresowany wynajmem długoterminowym pojazdu? Przejdź do dedykowanej zakładki Kontakt na naszej stronie i czym prędzej zaczerpnij porady zatrudnionego u nas specjalisty! Z całą pewnością przedstawi Ci on korzystne warunki najmu długoterminowego oraz wskaże, jaka oferta jest dla Ciebie najbardziej korzystna.

Toyota Chodzeń
ul. Czerniakowska 102
00-454 Warszawa

Telefon: 22 851 51 51