CHODZEŃ Warszawa - Toyota blacharnia Warszawa
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota blacharnia Warszawa

Toyota Chodzeń to niezwykle prężnie działający dealer marki Toyota w Warszawie i Gdańsku. Oprócz zakupu samochodów nowych oraz używanych świadczymy także wszystkie usługi serwisowe. Toyota Chodzeń Warszawa i Piaseczno to profesjonalne serwisy: mechaniczny i blacharski oraz miejsca, gdzie można kupić części zamienne i akcesoria do swojego pojazdu. Swoim Klientom proponujemy również wynajem samochodu na dowolny czas oraz samochód zastępczy na czas naprawy i serwisu.

 

Na uwagę zasługuje szczególnie nasza blacharnia, zlokalizowana w salonie w Warszawie. Toyota blacharnia Warszawa Toyota blacharnia Warszawa – tylko w Toyota Chodzeń!

 

Toyota Chodzeń to dealer z bogatym doświadczeniem: od ponad 40 lat zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem samochodów marki Toyota. Przegląd samochodu, usługi serwisowe, naprawy powypadkowe – to nasze codzienne działania.

 

Blacharnia Toyota zlokalizowana w Warszawie to nowoczesny obiekt działający na rynku od wielu lat. Wszelkie prace lakiernicze i blacharskie to zawsze niezwykle istotny element każdego serwisu i naprawy, ponieważ staje się on widoczny już przy pierwszym kontakcie z naszym samochodem.

 

Standardem jest możliwość uzyskania samochodu zastępczego na czas usługi serwisowej, w tym naprawy blacharskiej.


Zobacz szczegóły. Serwis blacharsko-lakierniczy: https://czerniakowska.chodzen.pl/serwis-blacharsko-lakierniczy

 


Godziny otwarcia:

  1. Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 20.00
  2. Sobota od godziny 8.00 do 15.00
  3. Niedziela i święta nieczynne

 

Adres salonu: Piaseczno, ul. Puławska 52


Telefon: 22 757 00 25 wewnętrzny 300
Fax: 22 756 70 88


Holowanie całodobowo (24h): 601 30 30 20


E-mail: naprawy@chodzen.pl