CHODZEŃ Warszawa - Sprawdzony serwis Toyoty? Odkryj cennik Toyoty w Warszawie i zapisz się na wizytę!
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Sprawdzony serwis Toyoty? Odkryj cennik Toyoty w Warszawie i zapisz się na wizytę!

Jesteś właścicielem dostawczego Proace, rodzinnego Higlandera albo hybrydowego Aurisa? Z pewnością zależy Ci na tym, aby Twoja Toyota – niezależnie od przeznaczenia – służyła Ci jak najdłużej, zachowując komfort jazdy i bezpieczeństwo podróży. Dlatego warto wybrać odpowiedni serwis, który zajmie się Twoim autem jak swoim własnym – sumiennie, fachowo i z wyczuciem. Jesteś z Warszawy? Świetnie się składa – sprawdź cennik Toyoty w Warszawie i zapisz się na wizytę serwisową już dziś!

Serwis Toyoty w Warszawie – profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie

Firma Chodzeń od 1986 roku posiada autoryzację do przeprowadzania prac serwisowych dla pojazdów japońskiej marki Toyota, co oznacza, że od 35 lat świadczymy usługi na wysokim poziomie z zachowaniem rozsądnych cen, aby nie ucierpiała na tym Twoja kieszeń. Nie wierzysz? Sprawdź cennik Toyoty w Warszawie Czerniachowskiej – oficjalnym salonie dealerskim Toyoty, oferującym m.in. sprzedaż aut nowych, używanych oraz kompleksowe usługi serwisowe.

Wierzymy, że nasze doświadczenie, które zdobywaliśmy niemal przez 4 dekady, świadczy o naszym profesjonalizmie. Oddając swoją Toyotę w nasze ręce, zyskujesz pewność i gwarancję szybkiej oraz ekonomicznie korzystnej usługi serwisowej.

Nie wierzysz? Umów się na wizytę serwisową

Z naszych usług korzystają Klienci z całej Polski, nie tylko Warszawy i okolic, co tylko potwierdza nasze wysokie kwalifikacje, które znajdują odzwierciedlenie w samych pozytywnych opiniach zadowolonych Klientów. Chcesz wiedzieć, jak to jest oddać swoje auto w dobre ręce doświadczonych serwisantów, którzy znają się na Toyotach jak nikt inny? To proste – umów się na wizytę serwisową.

Aby skorzystać z naszego serwisu, nie musisz osobiście umawiać terminu. Wystarczy, że wejdziesz na czerniakowska.chodzen.pl i odnajdziesz zakładkę „Serwis i akcesoria”, a następnie wybierzesz interesującą Cię usługę. Masz możliwość przejrzenia Kalkulatora Serwisu, dzięki któremu będziesz orientacyjnie wiedział, ile kosztuje wymiana czy naprawa Twojej Toyoty. Gdy już poznasz cennik Toyoty w Warszawie pod kątem usług serwisowych, zostaje ostatnie kliknięcie pola „Umów na wizytę serwisową”. Wskaż swoją markę i model oraz rodzaj usług, zostaw namiary i zaproponuj datę serwisu. I gotowe! Wystarczy zaczekać na kontakt ze strony Serwisu, który potwierdzi wizytę lub uzgodni telefonicznie inny dogodny dla Ciebie termin. Proste, prawda?

Na co możesz liczyć w naszym Serwisie?

To, co nas wyróżnia, to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Musisz wymienić opony, ale nie chcesz opuszczać swojej strefy komfortu w ulubionej Toyocie? Żaden problem – wybierz opcję wymiany opon bez wychodzenia z samochodu i poczuj się jak kierowca rajdowy podczas wymiany opon w pit stop. Bez opuszczania pojazdu możesz zapłacić za zrealizowaną usługę przy pomocy karty lub gotówki.

W kilka chwil sprawdź cenę oraz dostępność oryginalnych części oraz olejów Toyoty, zapisz się na akcję serwisową swojego pojazdu lub zgłoś potrzebę aktualizacji map w nawigacji.

Świadczymy także szereg podstawowych usług serwisowych, m.in.:

  • - przeglądy okresowe;
  • - sprzedaż, wymiana oraz przechowywanie kompletnych kół oraz opon;
  • - naprawy gwarancyjne;
  • - naprawy blacharsko-lakiernicze;
  • - naprawy mechaniczne;
  • - sprzedaż oraz montaż akcesoriów.



Co ciekawe, w naszym Serwisie możesz także kupić lub wypożyczyć box dachowy. Prowadzimy też sprzedaż zabudowy samochodów dostawczych dla Twojej firmowej floty. Wszystko, czego potrzebujesz dla swojej Toyoty, w rozsądnej cenie znajdziesz w serwisie Toyoty w Warszawie Czerniachowskiej. Zapraszamy!