CHODZEŃ Warszawa - Toyota – serwis klimatyzacji Warszawa i inne usługi w stolicy
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota  – serwis klimatyzacji Warszawa i inne usługi w stolicy

Znalezienie dobrego usługodawcy, który sprawnie wykona serwis klimatyzacji, nie zawsze jest proste. Mamy jednak propozycję, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Mowa tutaj o serwisie prowadzonym w punkcie czerniakowska.chodzen.pl, Co warto wiedzieć na jego temat, a także samej placówki dealera?

Dlaczego warto zdecydować się na Toyota serwis klimatyzacji Warszawa grupy Chodzeń?

Przemawiają za tym nie tylko umiejętności fachowców, ale także ich doświadczenie. Autoryzowany serwis mechaniczny samochodów marki Toyota istnieje w firmie od ponad 20 lat. W tym czasie szlifowano zarówno umiejętności dotyczące naprawy pojazdów japońskiego producenta, a także obsługi klienta.

Serwisanci pracujący w czerniakowska.chodzen.pl regularnie uczestniczą w szkoleniach prowadzonych przez Akademię Toyoty, co pozwala na podnoszenie poziomu kwalifikacji personelu, a także zachowanie najwyższych standardów obsługi. Co więcej, umiejętności fachowców znajdują potwierdzenie w konkursach organizowanych przez Toyota Motor Poland i Toyota Motor Europe.

Warto tutaj nadmienić, że w gronie laureatów znaleźli się Jacek Polkowski i Zbigniew Granatowski, którzy zajęli II i I miejsce. Na podium stawali też doradcy serwisowi: Artur Strzeżek, Michał Czerwiński  i Michał Włodarczyk, którzy zajmowali I i II miejsca na podium.

Doskonale wyposażone zaplecze techniczne umożliwia wykonywanie fachowych napraw

Jest jeszcze jedna kwestia, o której należy wspomnieć, wymieniając atuty, jakimi charakteryzuje się Toyota serwis klimatyzacji. Warszawa to punkt, w którym fachowcy pracują na najlepszych narzędziach.

Warto tutaj wymienić, chociażby aż 12 podnośników na stanowiskach obsługowo-naprawczych, punkty do szybkich obsług Express Service, a także podnośniki do diagnostyki podwozia czy komputerowe zestawy do pomiaru geometrii kół z głowicami pasywnymi. Nie można też zapomnieć o najnowszych urządzeniach, które umożliwiają serwis aut Toyota i zamontowanej klimatyzacji, a także elementów wchodzących w jej skład: sprężarki, skraplacza, parownika, zaworu rozprężnego, ale także i czynnika chłodniczego.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat punktu Toyoty Grupy Chodzeń?

Warto wiedzieć, że w salonach Grupy Chodzeń można dowiedzieć się również więcej na temat atrakcyjnych form finansowania zakupu auta. Fachowcy z punktu w Piasecznie czy w Warszawie z chęcią doradzą, na który pojazd się zdecydować, a także jaką formę finansowania wybrać. Należy też podkreślić, że w katalogu samochodów salonu Toyoty Grupy Chodzeń znajdują się nie tylko nowe auta, ale także używane, dostępne od ręki. Dzięki temu można po prostu wybrać się do punktu w Warszawie lub Piasecznie i nabyć tam auto Toyoty, które spełni oczekiwania nowego posiadacza. Następnie w razie konieczności wykonania serwisu czy przeglądu, można ponownie udać się do punktu dealera Toyota Grupy Chodzeń, żeby rozwiązać wszelkie zagadnienia pojawiające się w trakcie użytkowania auta.