CHODZEŃ Warszawa - Serwis klimatyzacji Toyota w Warszawie
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Serwis klimatyzacji Toyota w Warszawie – który wybrać, jeśli nie chcesz mieć problemów z „klimą”?

Serwisowanie klimatyzacji jest jedną z podstawowych czynności eksploatacyjnych, jaką musi przeprowadzać właściciel pojazdu. Oczywiście zlecamy ją wyspecjalizowanemu serwisowi, który dysponuje niezbędnymi urządzeniami oraz ma dostęp do wymaganego czynnika chłodzącego. Praktycznie każdy współczesny samochód posiada już klimatyzację i dotyczy to także aut japońskiej marki. Warto zatem zadać sobie pytanie: komu powierzyć serwis klimatyzacji Toyota w Warszawie? W naszym artykule podajemy konkretne argumenty przemawiające za ASO.

Serwis klimatyzacji zgodnie z procedurami producenta

Samochody nowe - cennik: toyota warszawa

Może się wydawać, że serwisowanie klimatyzacji samochodowej nie jest niczym skomplikowanym i poradzi sobie z tym każdy warsztat. To jednak zbyt daleko idący wniosek. We współczesnych samochodach układy klimatyzacji są już sterowane całkowicie elektronicznie, dlatego prawidłowy serwis niejednokrotnie wymaga dostępu do specjalistycznej aparatury diagnostycznej.

Nie bez znaczenia jest również używanie podzespołów i czynników atestowanych przez producenta pojazdu. Tak przeprowadzony serwis daje pewność, że układ klimatyzacji będzie pracować bezawaryjnie i z oczekiwaną przez użytkownika wydajnością.

Gwarancja zastosowania odpowiedniego czynnika chłodzącego

Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ we współczesnych modelach samochodów stosuje się już nowszy, bardziej ekologiczny czynnik chłodniczy R1234yf. Jest on obowiązkowy od 2017 roku. Można się jednak spotkać z praktyką stosowania czynnika starego typu w celu obniżenia usługi serwisu klimatyzacji. Takie praktyki nie tylko szkodzą środowisku, ale także mogą mieć negatywny wpływ na działanie układu.

Jeśli chcesz mieć pewność, że klimatyzacja w Twojej Toyocie jest serwisowana w sposób zgodny z aktualnymi wymogami i nie musieć patrzeć mechanikowi na ręce, a także wiedzieć, za co tak naprawdę płacisz, to skorzystaj z usługi ASO Toyota Chodzeń.

Kompleksowa obsługa klimatyzacji w jednym miejscu

Ważnym argumentem przemawiającym za tym, aby powierzyć serwis klimatyzacji Toyota w Warszawie naszemu ASO jest to, że gwarantujemy Ci dostęp do wszystkich czynności serwisowych związanych z układem klimatyzacji. Chodzi tutaj nie tylko o standardowe uzupełnienie czynnika, odgrzybienie i wymianę filtra kabinowego, ale także profesjonalne przeprowadzenie niezbędnych napraw.

Bardzo często jest tak, że przyjeżdżają do nas właściciele starszych egzemplarzy Toyota mający problem z układem klimatyzacji – niską skutecznością chłodzenia, głośną pracą, znacznym obciążaniem silnika itd. Niezależne serwisy w większości proponują tylko uzupełnienie czynnika, nie informując klienta o stwierdzonej nieszczelności czy nie weryfikując stanu sprężarki. To prosta droga do poważnej awarii.

W naszym serwisie możesz liczyć na rzetelne podejście i wnikliwą analizę stanu technicznego układu klimatyzacji, dzięki czemu nie narazimy Cię na niepotrzebne koszty. Prawidłowo wskażemy źródło ewentualnej usterki, usuniemy ją, a Ty znów będziesz się cieszyć bezproblemową, wydajną pracą klimatyzacji w Twoim samochodzie.

Już teraz umów się na serwis klimatyzacji Toyota w Warszawie

Możesz to zrobić w dogodnej dla siebie formie: online lub telefonicznie. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z podstawowymi informacjami na temat auta (model, rocznik, wersja silnikowa) oraz preferowanym terminem wizyty, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i zarezerwuje stanowisko serwisowe dla Twojego samochodu.

Serwis klimatyzacji Toyota w Warszawie w naszym ASO trwa przeciętnie od 2 do 3 godzin. W tym czasie przeprowadzamy wszystkie niezbędne czynności serwisowe, włącznie z wymianą filtra kabinowego. Serwis może się wydłużyć, jeśli nasi specjaliści wykryją jakąkolwiek usterkę w układzie klimatyzacji – wówczas sam podejmiesz decyzję, czy zlecić nam jej usunięcie (jest to zalecane, ponieważ wtedy zagwarantujesz sobie dalsze bezawaryjne działanie „klimy” w aucie).

Czas potrzebny na serwis klimatyzacji w Twojej Toyocie możesz spędzić w naszej poczekalni dla klientów serwisu, która stwarza komfortowe warunki np. do pracy na komputerze. Możesz również umówić się z naszym doradcą na konkretną godzinę odbioru samochodu.