CHODZEŃ Warszawa - Toyota – marka, która łączy tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota – marka, która łączy tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami

Toyota Motor Corporation to japoński producent samochodów. Markę założono w 1937 roku – „ojcem” firmy był Kiichiro Toyoda. Od tamtej pory marka ta stała się jednym z największych i najbardziej znanych producentów samochodów na świecie. Toyota słynie z wprowadzania nowych, innowacyjnych technologii do swoich samochodów.

W ostatnich latach marka skupiła się na rozwijaniu hybrydowych i elektrycznych układów napędowych, co doprowadziło do powstania popularnych modeli, takich jak Toyota Prius i Toyota Mirai. To właśnie te auta są uważane za jedne z najbardziej ekologicznych samochodów na rynku. Ponadto marka koncentruje się również na rozwijaniu autonomicznych samochodów, połączonych z internetem, oraz na produkcji pojazdów, które wykorzystują alternatywne źródła energii.

Toyota nie zwalnia tempa – na rynku pojawiły się nowe modele aut

W 2021 roku Toyota wprowadziła na rynek wiele nowych modeli samochodów, w tym sportowy samochód Toyota GR 86, zastępujący model GT86. Marka ta skupia się także na ekologicznych rozwiązaniach związanych z produkcją i użytkowaniem swoich samochodów.

Toyota angażuje się również w działalność charytatywną i pro-społeczną, a w szczególności w rozwijanie edukacji, ochronę środowiska i pomoc społecznościom lokalnym. Toyota jest także sponsorem wielu imprez sportowych i kulturalnych na całym świecie, a także partnerem technologicznym wielu zespołów wyścigowych, w tym w World Endurance Championship (WEC) oraz w rajdach Dakar.

Wsiądź do auta marki Toyota – wybierz jeden z samochodów od polskiego dealera

W ofercie dealera czerniakowska.chodzen.pl znajdują się rozmaite modele aut. Mogą to być samochody z zakresu oferty dla firm, auta dostawcze, a także używane. Warto też wiedzieć, że jednym z elementów oferty dealera jest auto skup. Warszawa jest miastem, w którym można skorzystać z tej opcji. Dealer Toyoty zapewnia dogodne warunki finansowania, a także dostęp do aut w świetnym stanie technicznym oraz dodatkowe usługi w ramach oferty. Dlatego chcąc kupić dobre auto Toyoty, warto wybrać właśnie warszawską lokalizację i skup.

Jakie modele aut Toyoty są dostępne w Polsce?

Toyota oferuje polskim kupującym wiele modeli samochodów. Przyjrzyjmy się tym najpopularniejszym. Pierwszym z nich jest Toyota Yaris. To miejski samochód, który od lat cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Od 2020 roku do dystrybucji trafiła nowa generacja modelu Yaris, która jest dostępna zarówno w wersji hybrydowej, jak i z silnikiem benzynowym.

Kierowcy doceniają też inny model Toyoty – Corollę. To kompaktowy samochód, który również jest oferowany w wersjach hybrydowych. Corolla to jedno z najbardziej znanych i popularnych modeli Toyoty na świecie. W gamie producenta nie brakuje też SUV-ów. Jednym z nich jest Toyota RAV4. Popularny SUV w ostatnich latach stał się jednym z najchętniej wybieranych modeli w swojej klasie. Toyota RAV4 jest również oferowana w wersji hybrydowej.