Części i Akcesoria


Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7.30-20.00
sobota: 8.00-15.00

Adres: ul. Czerniakowska 102, 00-454 Warszawa


Telefon: 22 851 24 08
Fax: 22 851 24 04

E-mail: sklep@czerniakowska.chodzen.pl


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na zakup części zamiennych, akcesoriów, opon, felg aluminiowych i wiele innych. Wystarczy tylko wybrać jeden z poniższych tematów i zapoznać się z naszą ofertą.Skompletuj wyposażenieArtykuły reklamowe

Polecamy stronę internetową www.toyota-collection.pl gdzie znajdą Państwo obszerny katalog gadżetów i artykułów reklamowych Toyoty. Wpisując do formularza nr katalogowy, znajdujący się przy każdym artykule odpowiemy na temat dostępności danej pozycji.


Tańsze części OPTIFIT


Do samochodów po gwarancji proponujemy rekomendowane przez Toyotę tańsze i regenerowane, o sprawdzonej i gwarantowanej jakości, części zamienne linii „Optifit”. Są to części produkowane w Europie i firmowane znakiem Toyoty przeznaczone głównie do samochodów po gwarancji. Zaletą tych części jest ich relatywnie niska cena i dobra jakość. Poniżej wymienione części posiadają wszystkie najlepsze cechy oryginalnych części Toyoty: idealne dopasowanie, niezawodność i wysoką trwałość. Przykłady części Optifit: sprzęgła, klocki, akumulatory, alternatory, rozruszniki, piórka wycieraczek, tłumiki, przekładnie kierownicze i wiele innych.


Serdecznie zapraszamy do zakupów części zamiennych, akcesoriów, artykułów reklamowych na naszej stronie internetowej. Wystarczy tylko prawidłowo wypełnić krótki formularz, a na pewno skontaktujemy się i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania.


Zapytaj o części


Umów się:


Kierownik działu części zamiennych
Tomasz Bagrowicz
t.bagrowicz@chodzen.pl


Zastępca kierownika działu części zamiennych
Piotr Przepiórka
p.przepiorka@chodzen.pl


Specjalista d/s Sprzedaży Części Zamiennych
Marek Tokaj
m.tokaj@chodzen.pl


Specjalista d/s Sprzedaży Hurtowej
Piotr Buzałek
p.buzalek@chodzen.pl


Magazynier
Cezary Borowski
c.borowski@chodzen.pl