Ruszaj w drogę Toyotą idealnie przygotowaną do podróży. Zapraszamy na przegląd!Fachowa obsługa, zakres czynności zgodny z zaleceniami producenta, oryginalne części i oleje Toyoty – zyskaj pewność,
że Twoja Toyota jest w doskonałej kondycji!


NIE MUSISZ NAWET RUSZAĆ SIĘ Z DOMU! Skorzystaj z przeglądu w opcji DOOR TO DOOR!
Dla tych, którzy w jesienne dni wolą zostać w domu, proponujemy przegląd z odbiorem i dostawą.
Umówisz się telefonicznie lub mailowo. Odbierzemy Twoją Toyotę z umówionego miejsca, a po przeglądzie
odstawimy z powrotem.

O szczegóły zapytaj naszego Doradcę Serwisowego:
tel:+48 22 851 51 51

Skorzystaj z naszych jesiennych ofert:TRZYMAJ SIĘ PEWNIE DROGI PRZY ZMIENNEJ POGODZIE 1
UMÓW SIĘ NA WYMIANĘ OPON!


Umów wizytę online
ZWIĘKSZ BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE 2
Wymień klocki hamulcowe już od 280 zł!Umów wizytę online
DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ TO PODSTAWA 3
Wymień wycieraczki już od 135 zł!Umów wizytę online
ZADBAJ O KOMFORT PODRÓŻY 4
Dezynfekcja klimatyzacji z wymianą filtra węglowego tylko 225 zł!


Umów wizytę online
TWÓJ SILNIK CI PODZIĘKUJE 5
Wymień filtr z olejem już od 234 zł!Umów wizytę online
HYBRYDA PEŁNA ENERGII 6
Wykonaj test układu hybrydowego z przedłużeniem gwarancji na akumulator hybrydowy już od 225 zł!


Umów wizytę online
ABY ZIMOWE PORANKI KOJARZYŁY SIĘ TYLKO Z GORĄCĄ KAWĄ 7
Wykonaj test akumulatora tylko 30 zł!


Umów wizytę online
1 Szczegóły oferty jesiennej na wymianę kompletnych kół i opon dostępne są w naszym serwisie. Serdecznie zapraszamy.
2 Podana cena 280 zł za oryginalne klocki hamulcowe z wymianą na przednią oś dotyczy modelu AYGO 1,0 KGB40 (prod. od 2014) w programie Serwis Dobrych Cen Toyoty dla samochodów marki Toyota nieobjętych już gwarancją producenta. Cena obowiązuje do 30 września 2021 r. i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
3 Podana cena 135 zł za wymianę kompletu wycieraczek na przednią szybę dotyczy modeli Toyota Auris oraz Corolla (prod. 2006-2018), obowiązuje do 30 września 2021 r. i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Sprawdź ceny dla Twojego modelu w naszym serwisie.
4 Podana cena za dezynfekcję z wymianą filtra kabinowego z wkładem węglowym już za 225 zł w promocyjnym programie Serwis Dobrych Cen przeznaczonym dla samochodów marki Toyota nieobjętych już gwarancją producenta obowiązuje do 30 września 2021 r. i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Szczegóły w naszym serwisie.
5 Podana cena 234 zł za promocyjną wymianę oleju silnikowego Toyota 5W-30 Fuel Economy z filtrem oleju dotyczy modelu Toyota AYGO 1.0 benz. (prod. od 2014 r.) w promocyjnym programie Serwis Dobrych Cen opracowanym dla samochodów marki Toyota nieobjętych już gwarancją producenta. Cena obowiązują do 30 września 2021 r. i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Sprawdź pozostałe ceny dla Twojego modelu w naszym serwisie.
6 Elementy układu hybrydowego posiadają gwarancję producenta na 5 lat lub 100 000 km (co wcześniej nastąpi). Jednak jeżeli Twój samochód pomyślnie przejdzie test układu hybrydowego, to gwarancja na akumulator hybrydowy może zostać przedłużona o kolejny rok lub 15 000 km (co wcześniej nastąpi). Gwarancję tę możesz corocznie odnawiać aż do osiągnięcia przez samochód wieku 10 lat.
7 Komputerowy test akumulatora wykonywany jest w naszym serwisie w programie Serwis Dobrych Cen, opracowanym dla samochodów marki Toyota nieobjętych już gwarancją producenta. Cena obowiązuje do 30 września 2021 r. i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Sprawdź pozostałe ceny dla Twojego modelu w naszym serwisie.